laatste nieuws 2017

Benieuwd naar onze SuperBingo winnaars van deze maand? Of zelf ook meedoen?


Algemene Muzikale Vorming

Vind jij muziek maken ook zo leuk?
Speciaal voor jullie jongens en meisjes (vanaf groep 4) starten wij ook volgend jaar weer een cursus Algemene Muzikale Vorming.
Heb je interesse en mogen wij jou binnenkort verwelkomen als nieuwe muzikant binnen onze vereniging?
Lees dan onderstaande flyer en meld je aan voor 1 januari 2018!

WhatsApp Image 2017 12 13 at 11.58.29


Proms 13, 14, 15 oktober 2017

Op vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 oktober werd de 10e Proms gehouden in de Klepel in Asten. 
In deze jubileumeditie presenteerde de harmonie de muzikale hoogtepunten van de eerdere edities in een modern jasje.
Van elke Promseditie stond er minstens één nummer op het programma. 

De muziek werd verzorgd door het A-orkest onder leiding van Alex Rutten, de slagwerkgroep onder leiding van Rob van der Sommen, de Astense band Lucky Nine, dj Michel Bierlee, violiste Anne-Sophie Gerards en een tiental zangsolisten.
Naast het nieuwe talent Ellen Goedhart en voormalig KidZproms-soliste Krisje Baks genoten drie volle zalen van Leo van Bussel, Joost Manders, Milou Verleg, Mariel van Horssen, Charlotte Cardinaal, Mariëlle Kivits, Anouk Demos, René Janssen, Erik Goris en Pieter Vogels.

Een weekend waar iedereen van genoten heeft, iedereen BEDANKT!
Hier een mooi artikel op 
Siris.nl, foto's op onze facebook pagina of google fotoalbum 

tiende rabo proms harmonie st cecilia 81393885 tiende rabo proms harmonie st cecilia 81393786


KidZproms 6,7,8 oktober 2017

Op vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 oktober werden er de kidzproms gehouden in de Klepel in Asten. 
De jonge muzikanten en solisten trakteerden drie volle zalen op een spetterende avond met fantastische muziek en professioneel licht en geluid.
De muziek werd verzorgd door het B-orkest onder leiding van Ad Smeulders, een combo, het C-orkest onder leiding van Sophie de Ruijter en de jeugdslagwerkgroep onder leiding van Rob van der Sommen.
De jonge solisten waren Isa Slegers, Diede van den Heuvel, Maud van den Boomen, Maaike Meulendijks, Julia Scekic, Gitte Stemkens, Sofie van de Moosdijk, Jill Peters, Lotte van Veghel, Joep van Heugten, Jasmijn Jeronimus, Fabienne Vos, Tije Martens en Sam Jeronimus.

De dans bij enkele nummers werd verzorgd door DéDé Dance.
Wat een prachtweekend, iedereen SUPER bedankt!
Hier een mooi artikel op Siris.nl en de foto's via Facebook of Google Fotoalbum natuurlijk 

kidZproms 2017 33

Limonade concert, zondag 18 juni

Zondag 18 juni was het Limonadeconcert. Alle jeugdleden hebben laten horen wat ze al kunnen. Voor onze eerstejaars leerlingen was het natuurlijk extra spannend, want voor hen was het de eerste keer dat ze met hun instrument op het podium stonden.
Een mooie middag, complimenten aan alle jeugdleden!

limonade1 limonade2


Instrumentenparade, 15 mei 2017

Afgelopen maandagavond 15 mei 2017 hadden we de jaarlijkse instrumentenparade in de Klepel. Onze leerlingen Algemene Muzikale Vorming maakten kennis met verschillende instrumenten die ze kunnen kiezen om te leren spelen, als ze hun AMV afgerond hebben en verder gaan bij de harmonie. Muzikanten van ons A- en B- orkest en van de (Jeugd)slagwerkgroep presenteerden hun instrumenten en de kinderen mochten het uiteraard ook zelf proberen!
Wouter Bierings kreeg een bedankje voor zijn jarenlange inzet bij de opleidingscommissie. Hij heeft besloten om er mee te stoppen, maar gelukkig mogen we nog steeds een beroep op hem doen als we hem nodig hebben. Meer foto's vind je p[ onze Facebookpagina
Wouter Bierings Bedankt!

IMG 20170517 WA0001


Geef je op voor één of meerdere slagwerk workshops!

Zit jij in groep 5,6,7 of 8 en heb je zin in een leuke workshop slagwerk, helemaal GRATIS?
Geef je dan op voor 19, 26 juni en/of 3 juli via www.LeefAsten.nl/sci
Op 3 juli wordt de avond afgesloten (na de workshop) met een optreden van de Jeugdslagwerkgroep en de Slagwerkgroep.
Voor vragen kun je een contact opnemen met 
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 

slagwerkworkshop 


Bedankconcert MJNA en Harmonie St Cecilia Asten, 15 april 2017

 

bramvanoosterhout

Muziekvereniging Jong Nederland Asten en 
Harmonie St. Cecilia Asten bedankte samen met een gezamenlijk voorjaarsconcert op zaterdag 15 april het Coöperatiefonds van de Rabobank Peelland Zuid voor haar bijdrage in de aanschaf van 100 nieuwe concertlampjes. Deze concertlampjes zullen worden gebruikt tijdens alle grote concerten van de twee muziekverenigingen, zoals het afgelopen MJNA over de Toppers-concert en de RABO Proms in oktober 2017.

De A-orkesten van beide verenigingen hebben op zaterdag 15 april om 20.00 uur een gezamenlijk voorjaarsconcert gegeven in gemeenschapshuis De Klepel. Het was al weer enige tijd geleden dat de twee verenigingen elkaar hadden ontmoet tijdens een concert, vandaar het de hoogste tijd was voor een mooi voorjaarsconcert. Tevens een mooi bedankje voor het Coöperatiefonds van de Rabobank Peelland Zuid.

Het concert werd afgetrapt door het A-orkest van Muziekvereniging Jong Nederland Asten onder leiding van dirigent Antoine van Rooij. Het orkest speelt Jupiter HymnMinistry of Winds, Into the StormPearl HarborA Musical FantasyZirkus Renz en Lord of the Dance.

Als tweede trad het A-orkest van Harmonie St. Cecilia op onder leiding van dirigent Alex Rutten. Op het programma stond een gevarieerde mix van filmmuziek en orkestmuziek: The Police Academy MarchA Vision of MajestyNoah’s Ark (met verteller Emiel de Vos), The Dance of the Witches (met filmbeelden) en The Rock (beter bekend als openingstune van Expeditie Robinson).

Jeugd Orkestendag 9 april 2017

Op zondag 9 april is er weer een Jeugd orkesten dag gehouden in de Klepel in Asten, deze keer georganiseerd door Harmonie St Antonius uit Heusden.
Alle jeugdorkesten en slagwerkgroepen van onze eigen vereniging en die van Heusden, Ommel en 
Jong Nederland deden hier aan mee.
De hele dag werd er samen flink gerepeteerd, waarna er ter afsluiting van een mooie muzikale dag een gezamenlijk concert werd gegeven.

Bekijk de foto's op Siris.nl

jeugdorkestendag2017


Studieweekend A-orkest en Slagwerkgroep 1 en 2 april 2017

We hebben met de club een super mooi en gezellig weekend gehad!

Er is veel muziek gemaakt en een goed begin voor de proms in oktober van dit jaar gemaakt.
Maar ook hebben we weer flink gelachten en gefeest!
Bekijk hier de foto's.

stdieweekend


Jeugdstudieweekend 18 en 19 maart 2017

Zaterdag 18 en zondag 19 maart zijn alle jeugdleden op weekend geweest in Veldhoven. 
Een weekend met veel muziek en plezier maken.
Bekijk hier de foto's 

studieweekendjeugd


Vereningsconcert zondag 12 maart 2017


Zondag 12 maart hebben we met zijn allen 2 pracht jubilarissen mogen huldigen tijdens onze jaarlijkse verenigingsmiddag. Marcel van Oosterhout 50 jaar lid en Bregtje Boot 25 jaar lid zijn met veel mooie woorden en muzikaliteit van eigen bodem eens lekker in het zonnetje gezet!
Nogmaals van harte gefeliciteerd.
Bekijk hier de  foto's op Siris.nl of op onze Facebookpagina.

verenigingsconcert1Richtlijnen van onze vereniging, opgesteld t/m 2018
 

Jaaroverzicht 2016